Kahramanlar Şirketler Grubu olarak ne işler yapıyoruz?

Kapım

Şirketimiz ahşap kaplama, lake ve mobilya kapı alanında aylık 10.000 ve üzeri üretim kapasitesiyle kapı sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Website: kapim.com.tr

AARO Yazılım

2014 yılında kurulan Aaro yazılım, bugün ERP ve Bulut teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. Ahsaplar.com Aaro Yazılım ekibinin bir ürünüdür.

Website: aaro.com.tr

Kahramanlar Orman Ürünleri

Sektördeki ilklerin öncüsü olan firmamız pelet yakıtı, masif panel ve kereste üretimi alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır.

Website: kahramanlar.com.tr

Ahşaplar

Ahsaplar.com orman ürünleri alanındaki satıcıları tek çatı altında toplamayı hedefleyen ve sektörde standartlaştırma çalışmaları yapmaktadır.

Website: ahsaplar.com

Misyon

Çalışmalarımızı yaparken doğaya zarar vermemeyi de görev bilinci olarak üslenmiş bulunuyoruz. Bu yüzdendir ki fabrikamızda yaptığımız bir takım işlemler ile kullanım dışı olan ürünleri işleyerek kullanılabilir hala getiriyoruz. Bu ilkeler ile ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden yapılan çalışmalar, bundan sonra da daha iyiye yönelerek devam edecektir.

Vizyon

Orman Ürünleri sektöründe sadece para kazanmayı amaç edinmeyen bir kuruluş olarak yeniliklerin öncüsü olmayı ve sektöre faydalı olmayı şirket politikamız haline getirdik. Bu amaçla her yıl kapasitemizi artırmanın yollarını arıyor, kazancımızı yine işimize yatırıyor ve sektördeki yerimizi her gün biraz daha sağlamlaştırma gayretinde bulunuyoruz.

ISO KALİTE SERTİFİKALARIMIZ

Masif Panel ve Mobilya Kapı Üretimi
İş Sağlığı ve Güvenliği
Masif Panel ve Mobilya Kapı Üretimi
Çevre Yönetim Sistemi
Masif Panel ve Mobilya Kapı Üretimi
Kalite Yönetim Sistemi